Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg szebb a bőre annak...

Tényleg szebb a bőre annak aki több vizet iszik?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
igen:)
2011. febr. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Nekem jobb lett tőle. Sokkal puhább is azóta.
2011. febr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Észrevételem, hogy azért nagyban függ a genetikától (bőrtípus) és a napozási szokásoktól is!
2011. febr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Igen. egyszer sajnos kiszáradtam (egy gyógyszer végigmarta a nyelőcsövem, és 3 napig alig ittam, mert a víz is csípett) és nagyon csúnya volt a bőröm. foltokan hámlott, az állaga, tapintása is borzalmas volt, aztán akármennyire is fájt, minden nap magamba erőltettem valamennyi folyadékot (először egy litert, majd naponta fél literrel többet, egészen 4 literig). Mire meggyógyultam, a bőröm állapota is jobb lett, azóta is odafigyelek hogy minimum 3 liter meglegyen egy nap.nem nehéz, mert van egy fél literes bögrém, és napi 6 bögre folyadék könnyen lecsúszik:)
2011. febr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Ez hülyeség. Csak annak szép a bőre, akinek alapból szép, a víz a csúnya bőrt nem fogja szebbé tenni. Én alig iszok, mégis szép a bőröm.
2011. febr. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem vettem észre változást napi 5 liter víztől sem(nyáron).
2011. febr. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyobb részt attól is függ, hogy mit eszel hozzá. Mert ha állandóan csokit, zsíros olajos kajákat eszik valaki akkor jó hogy nem változik semmit a bőre.
2011. febr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!