Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Milyen hajfestéket...

Csajok! Milyen hajfestéket ajánlanátok, ami nem károsítja a hajat? (sötét barnát)

Figyelt kérdés

Sötét barna hajam van, és azért szeretném befesteni, hogy csillogós legyen, mert azt figyeltem meg, hogy aki festi annak lágyabb és csillogósabb. Már kipróbáltam rá több hajfényt is de nem nagyon használtak. Most szeretném megpróbálni a festéket, de csak olyant amiben nincs káros anyag.

Sötétbarna hajat szeretnék továbbra is.


2011. febr. 8. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem fodrászkellékes boltban érdemesebb venni hajfestéket. Sajnos nem tudom melyik a jó márka, mert én sem vettem még hajfestéket.

Egyébként azt én is észrevettem, hogy azoknak akik festik a hajukat nekik fényesebb a hajuk.

2011. febr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem elég lenne neked a hajszínező is, a palette color and gloss plusz fényt ad a hajnak.
2011. febr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!