Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Syoss samponokról mik a...

Syoss samponokról mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
nagyon jók a syoss samponok! :)
2011. febr. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is jók, de van egy ami nem vált be. A piros feliratos, amelyik festett hajra való. Az nekem nem vált be. A többivel nagyon elégedett vagyok. Az egyetlen baj, hogy elég drága, de mondjuk sokáig elég! Csak ajánlani tudom! :)
2011. febr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meglepően jók!
2011. febr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is jók. A legjobb a narancssárga (töredezett hajra való).
2011. febr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A fekete volume nagyon bejött. Lehet, hogy drágább picit, de 500 ml-es!!! Szóval megéri.
2011. febr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sampont még nem próbáltam, csak az egyik pakolást (moisture) és az nagyon jó. Most, hogy így mondják a többiek, hogy jók a samponok én is kipróbálom. :)
2011. febr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem nem vált be.hiába "professzionális",nekem a Garnier samponok jobban beváltak(már az illatuk is jobb) és olcsóbb is.A Syoss sampontól már hajmosás után is zsírosnak hatott a hajam.Utáltam...inkább meghagytam az anyukámnak..A hajam a mindenem és én nem engedhetem meg,hogy zsíros kinézetű hajjal rohangáljak a városban.:D Bocsánat ha beképzeltnek tűntem.:D
2011. febr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!