Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Felálló, szerteágazó, száraz...

Felálló, szerteágazó, száraz haj, mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

Az a bajom, hogy sajnos a hajam összevissza áll, fésülhetem bármivel, nincs benne csomó, viszont hajszálak csoportosan állnak oldalt jobbra, vagy balra, hátul hátrafele, a fejem tetején pedig fel, néha még ott is balra-jobbra-hátra. Egyszerűen nem akar engedelmeskedni, és nagyon száraz a hajam is (ezt mostanában hajmosáskor vettem észre, 1-2 hete) lehet, hogy attól van, bár az eddig selymes volt, csak most lett száraz, a hajam pedig már azóta rendetlen, mióta túlnőtte a fülemet.

Baba samponnal szoktam hajat mosni, ritkán Fa-val, és anyu néha bekeni a hajam Revalid-dal is, de még az nem sokat segített sajnos. Gondoltam rá, hogy a hajvasaló kiegyenesíthetné a hajszálakat, de az meg szétégeti a hajam, és még szárazabb is lesz :S

Légyszíves segítsetek!

13/L


2011. febr. 8. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:

én csak a samponváltást tudom mondani..

szerintem egy garniert próbálj ki. az újak nagyon jók. nekemis beváltak, és aki ilyet használ ismerőseim között, eddig csak pozitív visszajelzések vannak felőle :)

2011. febr. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi :)

valójában már sok sampont kipróbáltam, a Baba csak az általános.. de szerintem nem azzal van a baj, viszont biztos kipróbálom !

2011. febr. 8. 22:57
 3/5 anonim ***** válasza:
hajmosas utan balzsamozd be es hagyd rajta,nekem bevalt.A Garnier sampon tenyleg jo.
2011. febr. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
milyen hosszú a hajad?
2011. febr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Váll alá érő egy picivel.

Ha a Garniert ennyien ajánljátok, akkor holnap benézek a dm-be azt hiszem =) esetleg van valami ajánlásotok, hogy Garnier-en belül milyen fajtákat vegyek?

2011. febr. 9. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!