Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sokaknak van hatalmas gennyes...

Sokaknak van hatalmas gennyes gyulladás egyes szokatlan testrészein?

Figyelt kérdés
Nekem a hónaljamban, a hátsó combomon, a combtövemnél is van olyan pattanás, ami elsőre nem látszik, max kicsit pirosabb és egy apró dudorszerű, ha végigsimítom, de ha összenyomom, fehér gennyszerű anyag folyik ki belőle, mint a pattanásokból. Valószínűleg ez is az, de hatalmas mennyiségben, nem tudom kinyomni, de fáj, és tényleg kb 1 cm átmérőjű gömbhöz tudnám hasonlítani... Mit lehet vele csinálni?
2011. febr. 9. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem nincs ilyen,és nem is volt soha..

Talán el kéne menned egy bőrgyógyászhoz,vagy kozmetikushoz..Az is lehet,hogy a nyomkodással saját magad fertőződ,terjeszted tovább..Nem normális ez szerintem..

2011. febr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cory Rose ***** válasza:
Bőrgyógyász szerintem is. Nekem sem voltak ilyenjeim soha.
2011. febr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem lánykoromban egy időben előjött néha a fenekemen egy-egy óriási pattanásszerű gennyes cucc, ami fájdalmas volt, ülni is alig bírtam miatta és beleragadt a fehérneműmbe. Egyszer még az arcomon is volt egy, de ezeket inkább kelésnek nevezném, és mindig csak egy-kettő volt belőle egyszerre. Nálad nem tudom mi lehet ez a nagy mennyiség. A herpesz olyan még, ami előjöhet a test különböző részein és apró gennyes göbök halmaza. Hogy dicsekedjek, ilyenem is volt egyszer a a mellem alatt, ahol a melltartó dörzsölte. A doki egy kenőcsöt írt rá. Most már szerencsére ilyen nyavalyáim nincsenek.
2011. febr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már voltam bőrgyógyásznál, de a másik véglete a bőrömnek, hogy szörnyen száraz... ekcémám van, arra is kenőcsöt írt fel, de nem sokat használt. És mindig csak egy van általában, most van kettő... lehet h a fog. gátló hatása? Bár már több mint egy éve szedem...
2011. febr. 9. 15:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor ne tetőzd.A baj itt a ruha dörzsölése,az,hogy még nincs jó idő,hogy szellőzzön a bőr.Testradírt,hintőport mondok.A pattanásokra kenj antibakteriális ecsetelőt,fertőtlenítőt és ne piszkáld.Megmarad a nyoma.
2011. febr. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!