Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kézkrém hajra? Kérdésed túl...

Kézkrém hajra? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Száraz,töredezett hajnak jó ha bekenem szárazon a hajam kézkrémmel, és utána megmosom, vagy ezt akár minden nap lehet alkaplmazni, mosás nélkül? használ? tapasztalatok?
2011. febr. 9. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
a hajbalzsam miért nem jó..pláne olcsóbb is..
2011. febr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én Dove-val kenem néha, mikor úgy érzem, hogy már semmi sem tudja rendbe hozni. 2-3hetente 1x csinálom kb és hajmosás után 2-3 nappal.
2011. febr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
úristen minden nap? én 1x bekenném 1 bogyónyival már olyan zsíros lenne.....
2011. febr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azért nem praktikus nekem a hajbalzsam, mert otthon van egy csomó kézkrémünk, és nem tudom mire elhasználni. csak érdeklődnék hogy használ e!? és nem zsírososdik be tőle a hajad, ha csak az alját kened be..
2011. febr. 10. 17:21
 5/5 anonim válasza:
én nem tenném....ha el van törve a hajad, vágass a végéből...mert amiatt lehet száraz...amúgy meg ne kézkrémezz, hanem vegyél ricinusolajat gyógyszertárban, pár száz ft, melegítsd meg, kend be vele szárazon a hajad, tegyél rá egy zacskós fürdősapit vagy egy sima zacskót, szorosan tekerj köré törülközőt, hogy melegen tartsa, és aludj így, reggel meg samponnal most át kétszer + hajbalzsam...2-3 hetente alkalmazd csak, és csodákat tud művelni:) ha meg alapjáraton száraz a hajad, és nem azért, mert el van törve, nagyon sok féle készítményt lehet rá kapni dm-ben, bevásárlóközpontban, 800 Ft környékén, és nagyon sokáig elég!:)
2011. febr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!