Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a hőillesztéses hajhosszabbítással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy hajhosszabbításhoz mindenképp be kell festeni a saját hajam? mert én szeretem a saját színét a hajamnak és ha befestem rengeteg idő mire lenő a festék és a lenőtt festés nekm valami szép :) és az is érdekel még hogy ha vágatni szeretnék a saját hajam végéből (el van töredezve) azt a hajfelrakás elött vagy után kell? mert azt tudom h ha felrakják össze is kell vágni.. vagy összevágásnál csak a felrakott hajat vágják?

Utolsó kérdésem pedig: az európai hajat ha víz éri van olyan ami hullámosan szárad meg? mert a sajátom hullámos ha víz éri és jo lenne ha a póthaj is olyan lenne :)

A válaszokta előre is köszönöm! :)


2011. febr. 10. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekel
2011. febr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én hajakkal is foglalkozom, mondok pár dolgot.

1:Akkor kell befesteni a hajadat, ha nem találsz ugyanolyan árnyalatú színt. Ez nálunk nem szokott előfordulni. Szinskála alapján ez megoldható.Amúgy a felrakandó hajat szoktuk az eredetihez igazítani.

2: Ha a hajad töredezik, vágass belőle, mert csak rosszabb lesz, és egyre jobban fog törni és egyre nagyobb

résztől kell megválnod.Valószínű, hogy száraz a hajad, használd a Kleral System orchidea termékcsaládját. Nem olcsó, de kiváló minőségű, és csodákat tesz a hajjal.

3: A hajból nem kell vágni felrakás után, ez hülyeség. A felrakott hajat igazítjuk a felrakandóhoz. Aki nem így csinálja, ahhoz ne menj.

4: Csak GARANTÁLTAN európai hajat használj. Az pedig csak akkor lesz hullámos a víztől, ha eredetileg is göndör volt.

Remélem minden kérdésedre válaszoltam. Ha kérdésed van, írj nyugodtan.

Kitti

2011. febr. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia Kitti!

Köszönöm a válaszod sokat segítettél! :)

Írtad hogy hajakkal foglalkozol...tudnál mondani nekem egy oldalt, vagy valami elérhetőséget ahonnan tudok hajat venni, ami tutira európai és jo minőségű? Mert ismerőseim jártak már úgy hogy első osztályú indiai hajat adtak el európai néven...és körülbelül egy 100 tincs 60-65 centis haj mennyibe kerül?

2011. febr. 11. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!