Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki egyszer befesteti a...

Aki egyszer befesteti a haját, annak sose lesz már eredeti (festékmentes) hajszíne?

Figyelt kérdés

Hiszen ahhoz le kéne növeszteni, de az meg csúnya, így inkább újrafesti..ördögi kör. Max. ha az eredeti színre festi, de az is csak festék.


Nagyon roncsolja a hajat? Nincs különlegesen szép hajszínem (barna, sokszor fakó), hajam, és gondoltam feldobhatnám egy új színnel.


Csak félek, hogy ha elcsesződik, nem lehet megcsinálni és rosszabb lesz :S


Vélemények a hajfestésről? Persze mindenképp fodrászra bíznám.


2011. febr. 12. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Te si befestheted,és ami annyira nem roncsolja az a Henna festék,nincs benne vegyszer.Vagy Loreal Casting Creme Gloss,Excell 10...mind1 csak ammóniamentes legyen.Nekem eddig a Casting után volt a legpuhább,legselymesebb a hajam,az a méhpempős balzsm...hmmm,nagyon jó.Csak vigyázz,mert elég sötétek a színei,pl én vettem sötétbarnát és fekete lett.Ki kell tapasztalni,de szerintem neked jól állna a praliné árnyalat vagy valami hasonló szép barna...
2011. febr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Nekem a hajfestés sztorim a lilával kezdődött.. először csak hátul az alja volt, utána már az egész körbe alul, utána meg mikor megakartam szabadulni tőle elkezdtem festeni az egészet barnára. 3x befestettem és az alja mindig kikopott rózsaszínre. 4x-re egy erősebb barnával festettem be (középbarna), de attól meg fekete lett a hajam. 1-2 hónap után kikopott középbarnára. 2-3 árnyalattal tért el a hajszín az én eredeti világosbarna hajamtól. Lenövesztettem 1,5 év alatt a vállamig.


A hajam szerkezete és színe most is ugyanolyan, mint ami a festések előtt volt :)


19/L

2011. febr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Esetleg érdemesebb színezővel kezdeni, azt hallottam az pár mosás után kijön?
2011. febr. 12. 14:20
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
egyértelmüen
2011. febr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
2. vagyok. Még általánosban volt vörös színezővel melír a hajamba 7. nyarán meg 8. nyarán. Nagyjából kikopott, de azért vöröses beütése lett a barna hajamnak.
2011. febr. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!