Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tettem paprikaolajat a bőrömre...

Tettem paprikaolajat a bőrömre, narancsbőr ellen és nagyon csípi! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
ég a combom és a fenekem, már megpróbáltam lemosni, de még mindig borzasztóan fáj. El fog múlni (kb 5-10 perce tettem rá) Vagy ez normális? De nembírooom!! :"""""(
2011. febr. 12. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Normállis. ezzel serkenti a vérkeringést, így hat.
2011. febr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is írta, így fejti ki a hatását, csíp. Nem lehet, hogy kicsit ki van száradva a bőröd? Attól tuti jobban éget. Na, meg ha alacsonyabb a fájdalomküszöböd az átlagnál. Mint az enyém. Nem szoktam kényeskedni, de nekem mindig minden iszonyatosan tud fájni, ami mást kevésbé visel meg. Az orvosom magyarázta el, hogy nem egyforma az emberek fájdalomküszöbe, és nekem nagyon alacsonyan van. Lehet, hogy a tied is, és ezért érzed elviselhetetlennek a fájdalmat.
2011. febr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ismerős, pedig én rendes krémet raktam rá mint 30perc mire elmulik:)
2011. febr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ebben az estben hígíthatod,lehet,hogy túl erős koncentrációjú.
2011. febr. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi, kb 20 perc után elmúlt. de száraz a bőröm, akkor ezek szerint az a baj. Csak azért féltem mert olvastam még régen hogy valakinek komoly égési sérülései lettek tőle
2011. febr. 13. 09:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen,előfordulhat.
2011. febr. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egyébként milyen másik olajjal lehetne keverni még a paprikaolajat cellulitisz ellen?
2011. márc. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!