Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A majdnem mellig érő (vékonysz...

A majdnem mellig érő (vékonyszállú) hajamhoz, elég lenne 1 doboz schwarzkopf perfect mousse hajfesték?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
simááán :D figyeld meg hogy a végém még marad is bőven! tudom hihetetlen de próbáld ki
2011. febr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors és a hasznos választ:)
2011. febr. 14. 17:17
 3/8 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, mert nekem is vékonyszálú, de nekem sok hajam van és az is mellig ér és nekem kellett a kettő, h befogja mindenhol egyenletesen..
2011. febr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem dús a hajam, a vállamig ér, a fodrász mindig másfél doboz festéket használt, így fogta csak be rendesen, az 1 kevés volt.
2011. febr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem elég belőle egy doboz, pedig nagyon dús a hajam.
2011. febr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nekem viszont nem dús(sajnos).Veszek azért 2 dobozzal. Hátha fog kelleni a másik:)

Köszi a válaszokat!

2011. febr. 14. 20:55
 7/8 Beus90 válasza:
szerintem hosszú hajra is elég az egy doboz!:) sokkal jobb mint a többi festék,azokból 2kéne :)
2011. márc. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aki azt írja marad is belőle! (Egyébként többektől is olvastam már máshol.) Az mit csinál a maradékkal? Mert Én úgy örültem hogy kétszerre fel tudom majd használni...aztán a használati utasításban meg leesett az állam.:O
2011. jún. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!