Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki használt kallos vagy...

Aki használt kallos vagy serical hajpakolásokat. Szerintetek ugyanolyan az illatuk ezeknek? (lent)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2011. febr. 16. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
A sericalnak még édesebb az illata, nekem az már túl sok, de azért használom, mert jót tesz. De cseppentek bele valami illóolajat, hogy elnyomja.
2011. febr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem az illatáért kell használni a hajpakolást,hanem azért,hogy ne legyen a rőzséd olyan mint a száraz kutyasz@r.
2011. febr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tudom. ne oktass légyszives, a kérdésre válaszolj ;)
2011. febr. 16. 15:05
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

Téveszme ami az Ön fejükben jár fiatal hölgyek!A Serical és a Kallos ugyanaz,csak valamiért átkellett írni a Kallos nevet.De mind a két névvel kiadták,de ezek ugyanazok.Nagyon jó illatuk van,ám a placentás állítólag több mindenkinél bevált.Remélem segítettem.


Üdv. HajDoktor2.

2011. febr. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én elhiszem, hogy ugyanaz a kettő, de azt is tudom, hogy mikor a Kallost vettem még úgy ahogy elviseltem, de a Sericalnak olyan tömény az illata, hogy azt már nehéz kibírni, legalábbis nekem. Szóval azért lehet különbséget tenni.
2011. febr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!