Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki érti hozzá, nagyon várom...

Aki érti hozzá, nagyon várom a válaszukat, a kérdés az hogy hamvas sampon ( benne nagyon kék színű) ami sárgaságra jó?

Figyelt kérdés
Világos szőke festékkel festettem, van benne kis sárga, hamvas samponnal tegyem szárazon rá 10 percig hagyni, vagy vizesen tegyem rá 10 percig hagyni??
2011. febr. 18. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én régebben használtam hamvasító Schauma sampont, mikor szőkére voltam melírozva. Minden hajmosásnál megmostam vele (de még egy másik samponnal is, ez csak olyan kiegészítő volt) és egy 5 percig hagytam rajta. Meg lett az eredménye, nem volt sárga a hajam egyáltalán :)

2011. febr. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
vizes hajra tedd rá de ne hagyd rajta mert bekapja a hajad és lila vagy kék lesz ugy használd mint egy normál sampont nekem is szőke hajam van de nekem a sárgaság ellen semmit nem használt még jobban besárgította a fehér részeket meg bekékítette
2011. febr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!