Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék tartós hullámot, de...

Szeretnék tartós hullámot, de nem olyan apró göndörre, hanem ilyen nagyobb hullámokkal, mint a vizhullám. Ilyet lehet csinálni? és festetni is szeretném. Sötétbarnáról, feketére. Ezt a kettőt lehet egy alkalommal csinálni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:

A dauernek sok fajtája van. Ne úgy képzeld el, hogy aki dauerol, az úgy néz ki, mint a 80'-as években:)

Nekem pl dauerolt, és nagyon imádom. Lehet kérni, hogy milyen csavarókkal dolgozzon, mert vannak különböző méretek. Minél nagyobb a csavaró, annál nagyobb lesz a hullám és így tovább.

Utána nem lehet egyből festeni, mert ledobja, szóval nincs értelme. Kb egy hónapot kell várni, mikor már befestheti az ember.

2011. febr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és ha előtte festeném olyat lehet? énn tudom hogy van különböző formája, de nekem volt 4-5 éve és akkor is ilyen nagyobbb hullámokat kértem, és ilyen egész apró lett, pedig nemolyat kértem. Aztán voltam 1 éve akkor nagyobb csavarókat tettek olyat amilyet szerettem volna, de kilógta magát kb 1 hét alatt, nemmaradt benne...
2011. febr. 18. 17:58
 3/10 anonim ***** válasza:

Kilógta magát egy hét alatt?? Milyen hosszú a hajad? Mert ha már elég hosszú, mondjuk hátközépig érő, azt már nem nagyon fogja be a dauer..mondjuk ezt egy fodrásznak tudnia kéne. Ha már hosszabb, és dauerolni akarsz, akkor csak a lenövést szokták bedauerolni pont a fent említettért.

Előtte nem érdemes befesteni, mert a dauer amúgy is kiszív a hajszínedből keveset, szóval a festéket is úgy ahogy van eltüntetné.

2011. febr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ilyen a hajam.

2011. febr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

nem, nemolyan hosszú a hajam...most vállig érő, akkor váll alá érő volt...és igen szinte egy hét alatt kilógta magát..

én most ilyen nagyobb hullámokat szeretnék, az sem baj ha csak az alját fogná meg nem a tövétől hullámosodna..

2011. febr. 18. 18:29
 6/10 A kérdező kommentje:

[link]


ilyesmi hullámokat szeretnék mint a képen Nina-nak

2011. febr. 18. 18:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Ó, hát ezt sima hajsütővel csinálják. Ezek csak laza loknik. Ezt te is megtudod csinálni hamar, lakk rá és már kész is. Mondjuk, ha elég egyenes a hajad, akkor úgysem marad benne sokáig. A dauerrel ilyet nem lehet létrehozni, vagyis nem hinném. Ahhoz elég nagy csavarók kellenek. De vidd el fodrászhoz ezt a képet, és ő úgyis meg tudja mondani, hogy lehet-e.
2011. febr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
mostanában énis hajsütővel csinálom, de jobblenne ha lehetne ilyesmi hullámokat dauerral mert alapból elég egyenes a hajam, és ez reggel nagyon sok idő, és ugye akkor napi szinten kéne...
2011. febr. 18. 18:43
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát igen, aki ilyet akar, annak szenvednie kell vele, és kb félóránként fújni lakkal, hogy valahogy kinézzen.

Én is csináltam ezt még a dauerem előtt, és utáltam.

Amúgy azt is csinálhatod, ami nekem anno bevált, hogy este felcsavarod a vízes hajadat, aztán hajgumival rögzíted és abban alszol. Ha ilyen loknikat szeretnél, akkor kb 5-6 tincsbe csavard be. Reggel kibontod, és sokkal tovább bírja, mint ha sütővel csinálnád. Legalábbis nekem anno vagy 2-3 napig olyan maradt.

2011. febr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát igen, hajsütövel nemmegy...kora-délutánra teljesen kijógja magát és kócos-efekt alakul ki...:S....akkor ezeket a csavarókat majd kipróbálom :D
2011. febr. 18. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!