Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk! Szeretitek, ha egy...

Fiúk! Szeretitek, ha egy nőnek jó illata van, ha érezni rajta a finom parfümöt, vagy csak enyhén?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy 5-10m-es körzetben húzza a csíkot maga után, hanem ha erőteljesen lehet érezni, azt szeretitek vagy inkább ne lehessen érezni csak ha nagyon közel vagytok?
2011. febr. 18. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:

ez nagyon jó kérdés, amit írok, hogy mentsem el magamnak, ha nem baj.:)

amúgy nekem volt több pasim, akik megdicsérték a parfümömet, a illatomat, úgyhogy gondolom szeretik, ha érzik.:) de kíváncsi vagyok azért

16/L

2011. febr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szeretem ha egy lánynak-nőnek finom illata van,viszont azt nem,hogy csak néhány félét ismernek,és azt használják,semmi egyddiég.Tucatparfümöket azonnal fel lehet ismerni,nagyon jó az orrom,sokat azonnal felismerek,ahogy megérzem.Én azt szeretem ha egy lány különleges,nem tucatparfümöt használ.Nem kell hogy drága legyen,de ne lehessen már azonnal felismerni,hogy ha a közelembe ér.
2011. febr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egyddiég=egyediség
2011. febr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én nem tucatparfümöt használok!:)

És köszi a választ!:)

2011. febr. 19. 18:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Melyik parfümök számítanak tucatparfümnek?
2011. febr. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az összes olyan parfüm ebbe a kategóriába számít,amivel a mostani fiatal lányok szinte kivétel nélkül locsolják magukat:"lájtblú","najomi",Mex,G.Sabatini,C.Dion,Pink Sugar,"brájtkrisztáll","omniakrisztáll",és még van jó sok,amiket messziről lehet már érezni,hogy melyik van rajtuk.Semmi egyediség,semmi különleges,csak mennek a többi után,meg mert a barátnőjükön olyan jó illata van..
2011. febr. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!