Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyiért tudok hajcsavarókat...

Mennyiért tudok hajcsavarókat venni?

Figyelt kérdés
Az ára érdekelne és hogy mi kell a hajcsavaráshoz ezen kívül és hogy kell csinálni (praktikák)? Hullámos vagy enyhén göndör hajat szeretnék csinálni.
2011. febr. 19. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
A hajcsavarók ára boltonként változhat, érdemes szétnézni aukciós oldalakon is. Nem árt, ha beszerzel hajhabot, vagy hajgöndörítő habot, azzal még jobban tudod fokozni a hatást, és gyönyörű hullámokat fogsz elérni. Egyébként hullámos hajat hajvasalóval vagy hajsütővel is elő tudsz állítani, bár a hajcsavaró kíméletesebb a hajhoz.
2011. febr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De úgy kb. hány Ft között mozog az ára?
2011. febr. 19. 22:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Én teszveszen pl. 180 forintért vettem 10 darabot, de az egy forintos aukció volt. Plusz a posta. Szerintem ha boltban veszed (nem muszáj drogériában, lehet kapni százforintosban is), akkor ezer forint alatt megúszod simán.
2011. febr. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!