Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajbalzsam és -kondicionáló?...

Hajbalzsam és -kondicionáló? Kis segítségre lenne szükségem néhány (amatőr) kérdést illetően.

Figyelt kérdés

Fiú vagyok és szeretném megnöveszteni a hajam, de ennek nyilván csak úgy van értelme, ha ápolt és szépen néz ki. Viszont hajtémában nagyon nem vagyok otthon. Mire jó a hajbalzsam és -kondicionáló? Melyik márkával, termékkel járok a legjobban? Milyen érvek vannak pro és kontra? Mi történik ha egyáltalán nem használok ilyet?

Mire figyeljek még a haj növesztése során?

A válaszokat előre is köszönöm!

(U.i.: rákerestem, de nem találtam olyan témát, ami kimerítő választ adott volna, és elsősorban most személyes tapasztalatok érdekelnének.)


2011. febr. 20. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Én eddig úgy tudtam, hogy a kettő ugyanaz, mármint a balzsam meg a kondicionáló. De ha mégis két különböző, akkor gondolom, h a kondicionáló jobban táplálja a hajat, vagy vmi ilyesmi.

Vannak kifejezetten férfisamponok pl. schauma, meg van a többi márkának is, csak most nem jut eszembe egy sem.

2011. febr. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Balzsamot fejbörre ne tedd mert zsirosit,csak a hajra,kicsit rajta hagyod és kiöblited.De van olyan is amit nem kell kiöbliteni,fújos hajbalzsam,pl gliss kur,schauma.Megmostad a hajad ráfujod és már kibirod fésülni.Nem kell kiöbliteni.Csalán sampon jó rá,25 gyógynövényes sampon is jó 3 hónapig használod az egy kúra segit a hajnövésben és szép lesz a hajad tőle.
2011. febr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!