Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elkezdtem borotválni a hasamat...

Elkezdtem borotválni a hasamat. Valami megoldás?

Figyelt kérdés

Sóval elkezdtem még régebben borotválni a hasamat.Igen nagy hiba volt!Tudom én is már így utólag.Aki azért ír,hogy leoltson köszönöm nem kérem: )

Szőkíttetni nem lehet valahogy?Olvastam a szőkítő poros cuccot: D


Gondolom nem csak én vagyok ebben a helyzetben.előre is köszi.


2011. febr. 20. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb lenne, ha elkezdenéd gyantáztatni, vagy epilálni. A gyantázástól meggyengülnének, és egy idő után már nem nőnének a szőrszálak.

Én most epilálom, előtte gyantáztam. Nem kellemes, de ki lehet bírni. :)

2011. febr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

gondoltam ezekre,de még úgy érzem nem vagyok ezekhez az eszközökhöz elég nagy.15/L vagyok nem rég töltöttem be.

Meg azt sem tudom,hogy hogy is kezdjek hozzá..anyám előtt kicsit cinkes lenne a dolog szóval nem tudom..ezért gondoltam volna a szőkítésre.

Meg most felőlem még marathat úgy,de nyáron strand meg minden uhh..bele sem merek gondolni: /

2011. febr. 20. 15:58
 3/7 anonim ***** válasza:

A korod szerintem pont jó ehhez. Máshol is borotválsz? Ha azt tartod cikinek, hogy a hasadat akarod szőrteleníteni, akkor esetleg vesd fel anyukádnak a témát, hogy gyantázni szeretnél, vagy epilálni, és kérd ki a segítségét, és nem muszáj beszámolnod arról, hogy hol szeretnél szőrteleníteni.


15/L

2011. febr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

igen máshol is.Hónalj+bikinivonal

botorvával

köszi az eddigi válaszokat :)

2011. febr. 20. 16:17
 5/7 A kérdező kommentje:

*borotvával xD

bocsánat: )

2011. febr. 20. 16:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem térj át inkább a gyantára. Eleinte nagyon fáj, főleg ilyen érzékeny területeken... de idővel már alig érezni, pár alkalom után. :) A hasadat is jobb lenne gyantázni egy darabig, aztán ha már elgyengült a szőr, akkor szőkítsd, én is így csináltam.
2011. febr. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszii: )
2011. febr. 20. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!