Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A bőrradírt és a tudfürdőt...

A bőrradírt és a tudfürdőt összekevertem, és az arcomra kentem. Már akkor is éreztem, hogy csíp, mikor lemostam, tiszta piros folt volt. Mitől lehet ez? HOGYAN TÜNTESSEM EL?

Figyelt kérdés

Most pedig ég, és piros is, mint amikor a nap feléget.. Hogyan lehetne eltűntetni? Vagy mit csináljak?


Holnap reggelre, SÜRGŐŐS!!!


Mert holnap suli, és ez így nagyon csúnya :/

Én pedig akarok suliba menni, de így nem fogok :$

Ráadásul bőrgyógyász csak szerdán van.. -.-"


Mit tegyek? Lécci.. FONTOS!! Köszii (L) :) *-*


egy 14 éves / aggódó, és szomorú LÁNY


2011. febr. 20. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg próbálkozhatnál kamillateával. Megfőzöd a teát,amikor kihűl vattát belemártogatsz és áttörölgeted vele az arcod. Hátha segít:)
2011. febr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg allergiás vagy azokra a termékre vagy túl erősen radíroztad az arcodat. Ne csinálj vele semmit. Hideg vízzel mosd át párszor.


Ha van otthon kalcium tabletta, vegyél be egyet. Esetleg ha van otthon Panthenol spray vagy körömvirág krém, kend be a piros részeket.

2011. febr. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Reggelre már tuti nem lesz semmi baja az arcodnak, egyébként meg ez legyen a legnagyobb bajod az életben (bár valószínűleg nem így lesz).
2011. febr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A tusfürdőt nem nagyon tolerálja a bőr,de megnyugszik.Csak többet ne használd az arcodra.Ne bőrradírt,arcradírt, kevésbé szemcsés és sérti fel a bőrt.
2011. febr. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
na, hogy van az arcod?
2011. febr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bőrracska XD
2011. febr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!