Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Naponta mosom 2x a hajamat....

Naponta mosom 2x a hajamat. Ez káros lehet?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 13:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Ez egészen biztosan nem normális dolog.

Miért mosol naponta kétszer hajat?


Üdv, HajDoktor

2011. febr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi a francnak kell megmosni egy nap kétszer????
2011. febr. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jobban áll a hajam tőle... mindig csak elfekszem este.
2011. febr. 21. 13:11
 4/11 anonim ***** válasza:
61%

Értem. Talán az előbb túloztam. Annyira nem kóros a dolog. Hát, mondjuk időigényesnek gondolom az ügyet, talán ezért ugrott be az előbb a nem megfelelőn jelző. Merthogy időből nekem nem futja napi kétszeri hajmosásra :))

A faggyútermelődés kicsit persze meggyorsul a gyakori mosástól, ettől a haj zsírosabb hatást kelt. ...de ha jól belegondolok, a legrosszabb, ami történhet, hogy hamar elfogy a sampon.

2011. febr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Nagyobb rá az esély, hogy szanaszét törik a hajad.:/
2011. febr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha este mindig elfekszed, akkor célszerűbb lenne reggel megmosni, nem gondolod? :D Én is mindig reggel mosok hajat pont emiatt.
2011. febr. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
miért nem csak reggel mosol? este mosol azért, hogy éjszakára jól álljon?
2011. febr. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Tönkreteszed a hajad! Én sem szeretem ha zsíros vagy ha elfekszem de nem szabad szétmosni! A "zsír" védi a hajszálaidat, és ahogy fésülködsz kened szét a hajvégekig. Ez kell nekik, különben elvékonyodnak és eltörnek a hajszálaid. Hosszú hajat heti 1X, rövidebbet heti 2X lenne szabad csak mosni. Az enyém félhosszú és 5 naponta mosom. Régebben 2 naponta mostam. A barátom fodrász és ő állított le. Amióta ritkábban mosom rengeteget erősödött a hajam. A 4.,5. nap már nem valami kellemes de ilyenkor egy minimális száraz samponnal ha bekened nem látszik, hogy zsíros. Hintőpor sem rossz. Elég nehezen de azért hozzászokik a hajad a ritkább hajmosáshoz és nem zsírosodik annyira.
2011. febr. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Hosszú hajat heti egyszer? Ennél nagyobb marhaságot még nem hallottam. Nyugodtan mosd 2naponta. A koszos levegő, meg a sok egyéb szennyeződés miatt inkább az árt, ha ritkábban mosod. Én megkérdeztem több fodrászt is, mert régebben naponta mostam, és azt mondta nem probléma, ha nem hajszárítóval szárítom, és figyelek arra, hogy ne fázzon meg a fejbőröm. Szóval mondjuk célszerű lenne este megmosni, de mivel elfekszed, akkor mosd meg reggel. Viszont semmiképp se moss egy nap kétszer hajat. Az már túlzás.
2011. febr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%
Hidd csak azt, hogy marhaság majd idősebb korodra szépen kihullik az összes! Fodrászokkal vagyok körülvéve, tudom mit beszélek!
2011. febr. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!