Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Honnan szerezhetném be ezt az...

Honnan szerezhetném be ezt az AVON krémet?

Figyelt kérdés

Az a gondom hogy az a krém ami bevált,azt akkor utoljára rendelhettük meg mert,kifutó termék volt de csak utána tudtam meg milyen jó is valójából.Már semelyik katalógusban sincs és nem is lesz(legalább az elkövetkező 2 katalógusba biztos nem)és nagyon nagy szükségem lenne a " SOLUTIONS Maximum Makeover" krémre.

Nincs valakinek vmilyen( bármilyen ) ötlete arró hogy megkaparínthassan ezt a krémet?


2011. febr. 21. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézz szét a neten, van, hogy valaki krémet szeretne eladni, bár a helyedben nem fűznék hozzá sok reményt :S ezért utáltam én is mindig a kifutó termékeket...
2011. febr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:(
2011. febr. 21. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!