Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy készül a raszta haj?...

Hogy készül a raszta haj? Tényleg piszkos? Festeni lehet?

Figyelt kérdés
A PAPRIKA müsorban a Kozi ihlette a kérdésemet.
2011. febr. 21. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
A raszta haj az koszos, de nagyon. Ha a 'természetes' módszert választod, akkor ne moss hajat, ne fésülködj és egy idő után összetapad, összeragad és kész. Viszont be is fonhatod és az is kócolódik meg ilyesmi. Hogy festeni lehet e, azt nem tudom. Biztos lehet, csak nagyon macerás.
2011. febr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a raszta haj csak akkor piszkos ha nem ápolod...-.-"

előtte ha befesteted a tincset akkor tuti lehet...:D

http://www.youtube.com/watch?v=xunbya7gbpw

valszeg így de nemtom nekem nincs

2011. febr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok raszta ellenes,egy barátomnak is voltak rasztái (katonaság miatt kellett megszabadulnia tőlük),de...egyszer láttam a rasztáiban valamit,ami kissé hát..egy fekete bogár mászkált benne,ihh :P. Sztem nem az volt az egyetlen (fajta)lakó.De ha valaki tisztán tudja őket tartani,akkor nincs ellenemre :),csak ez elég körülményes.
2011. febr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ne hallgass a sok hülyeségre, itt az igazság.

2011. febr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
sok hülye. nekem is van rasztám és ha 2 hetente megmosod nincs vele semmi baj. és festeni nem lehet csak mielőtt megcsináltatod. egyáltalán nem piszkos :D öntisztítás egyesek erre fogják, hogy nem kell hajat mosniuk. Csakhogy kicsit félrevezető a megnevezés,vagyis inkább úgy mondanám, hogy laikusok hajlamosak túl sokat belegondolni eme biológiai folyamatba. A faggyúmirigyek egyszerűen a levegőhöz való jutás érdekében nem termelnem olyan aktívan, így megáll egy bizonyos szinten a kosz “alulról” terjedése a bőrünkön. De attól még nem fog eltűnni az addigi, és nem áll meg a további kosz rátelepedés sem a bőrön. Egyszerűen csak lassul a folyamat. (Valahogy így magyarázták nekem biológus diplomások, lehet nem a legtöbb terminus technikust használtam, de a válasz ott van benne.)
2013. márc. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, ha valaki nem ért valamihez, miért szól hozzá.... hihetetlen ostobák az emberek....ha nem értek a matekhoz, nem próbálom másnak megmagyarázni a sinus egyenleteket!Én is raszta vagyok, a magától rasztázódás csak a feketéknél működik, mivel nekik olyan minőségű és szerkezetű a hajuk, a másik fajta amikor horgolótűvel behorgolják a tincseket, ez indiai módszer, ugyanis az indiaiaknak ugyan úgy egyenes hajuk van, mint az európai emberek többségének.Amúgy pedig csatlakoznék az előttem szólóhoz 2 hetente meg kell mosni természetes összetevőjű samponnal(bio termékek) és nincs vele semmi gond, ugyan olyan tiszta mint a te hajad!
2013. márc. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!