Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek? Nagyon fájdalmas...

Mit tegyek? Nagyon fájdalmas még mindig.

Figyelt kérdés

A gondom szőrtelenítés. A borotválást unom, és igen kevés ideig lesz sima a bőr...

Vettem epilátort. Philips silk epil-t. Ehhez van olyan vizes rácsatolható tégely, ami lehűti a bőrt. Olvastam már itt, hogy kb a 3. epilálás után sokatoknak már nem is fáj maga az epilálás, de én kb a 10. után vagyok túl és még mindig nagyon fáj:(

A gyantát még nem próbáltam..

Valakinek nincs valami tippje, mit tehetnék?Köszönöm!

20/L


2011. febr. 21. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
én ottnra vettem a media marktba gyantát az első alkalommal nagyon fájt, szinte a könnyem folyt de utána már kevésbé és amióta hintőport is használok és gyantázás után olajat már egyántalán nem csak ajánlani tudom a gyantát az epilátor nekem is nagyon fáj van itthon de nem jobb mint a gyanta 19/L
2011. febr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyénfüggő, én nem tudtam megszokni az epilátort, mindig nagyon szenvedtem:( A gyanta viszont tökéletesen bevált! Én is használok hintőport, meg utána babaolajat, mentolos, és hűsít. Csak ajánlani tudom!

Epilátornál ne legyen túl hosszú a "bunda", és próbáld meleg helyen, feszítsd a bőrt, talán úgy elviselhetőbb.

2011. febr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hintőporozd be a bőröd és úgy epilálj,aztán ha végeztél utána is masszírozd bele a hintőport,ez megnyugtatja a bőrt.Tudod a babáknak is bevált :)
2011. febr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a tanácsaitokat! Utolsó: hát igen....van benne valami:) Mindenféle képen kipróbálom, jobban fájni már nem tud:)
2011. febr. 21. 18:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Vegyél epilálás előtt forró fürdőt. Utána sokkal kevésbé fog fájni:)

Egyszer egy honlapon olvastam, nekem bevált.

2011. febr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sztem vegyél mézemulziós gyantát.az a legjobb. nekem bevállt. jó több idő mint az epilátor. de 500 ft-ból megvan. otthon magamnak felmelegitem és tart vagy 3-4 alkalomig..az azt jelenti h egyszer legyantázom 3 hétig jó akk kb jó min. 3 hónapig :D
2011. febr. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!