Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz, vízhiányos bőr, plusz...

Száraz, vízhiányos bőr, plusz pattanások?! Otthon mit kezdjek velük?

Figyelt kérdés

Régóta küzdök pattanásokkal és kisebb aknékkal. Múlthéten voltam arcbőr vizsgálaton. Ez egy géppel történt, és azt állapították meg, hogy nagyon vízhiányos és száraz az arcom. Ez attól is lehet, hogy nagyon sokáig gyógyszert szedtem a pattanásaimra, ami szárította a bőrt is. Azt javasolták, hogy krémekkel, meg kimondottan száraz bőrre vegyek tonikot stb...De én valahogy inkább lennék az itthon elkészített különböző kencékre kíváncsi :D

Úgy tudom, hogy a méz jól fertőtlenít viszont szárít -.-

Van valami ötletetek, esetleg ami bevállt? Puhítja és táplálja a bőrt, és eltűnteti a pattanásokat?!


2011. febr. 22. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
rengeteg folyadékot kell inni, sportolni kell és megfelelő hidratálókrémmel kenni reggel és este.
2011. febr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

esetleg azt nemtudjátok, hogy ha nő a bölcsességfog, vagyis nekem igazából csak a jobb oldalt alul is és felől is havonta beggyulad ott az íny:/ mert gondolom lassan kiakar bújni:S és érdekes mód csak a jobb oldalomon jönnek ki pattanások

lehet hozzá köze?

2011. febr. 22. 14:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hanem VAN hozzá köze.
2011. febr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vízhiányos bőrre talán a legjobb a piacon a Clarins Hidra Quench családja. Jobb,mint a Biotherm, vagy bármely másik. A vízhiány nem azonos a szárazsággal, tehát ha száraz bőrre való cuccokat veszel, attól csak rosszabb lesz. Vízhiányos bőrre vegyél dolgokat.

És egy fontos dolog, az eredeti bőrtípusodat kéne meghatározni, mert a vízhiányos bőr, egy állapot, amin lehet változtatni, az eredeti bőrtípuson nem.

2011. febr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
amit az utolsó mondott egy álomkrém. a danubiushotel wellnessben is azt használják. csak 15.000 ft :(
2011. febr. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én akcióban vettem a Douglasben egy szettben adtak 50 ml krémet egy 15 ml-el és úgy volt 6200 ft.
2011. febr. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kozmetikus mondta, hogy száraz alapjáraton az arcbőröm
2011. febr. 23. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!