Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik balzsam vált be nektek...

Melyik balzsam vált be nektek a legjobban? Melyik a kedvencetek?

Figyelt kérdés
szálkásodó végű hajra
2011. febr. 23. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a piros Gliss Kur és a samponja. Bár előtte nem árt, ha vágatsz a hajadból, mert ha már el van töredezve, szálkásodva, azon nem javít semmi, csak az olló.
2011. febr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
51%

Nem igaz nem csak az olló javít rajta. :)

Avonból rendeld meg Advance technologia sampont,balzsamot és pakolást. Nekem bevált. ;) A hajad élettel teli lesz..:)

2011. febr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gliss Kur... drága de megérte. Nekem legalábbis azonnal láthatóan javított a hajamon.
2011. febr. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem ez a kedvencem: [link]

Extra hosszú, dús hullámos hajam van. Ami nem balzsam, de nagyon szeretem, ez az egy perces pakolás: [link]

2011. febr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én hiába használtam az Avon cuccait, a hajam töredezett maradt és szálkás, egy-két napig talán kisímította, de utána ugyanúgy nézett ki, mint előtte. De hát embere válogatja, a fodrászok is azt mondják (és szerintem ők jobban értenek hozzá), hogy ez olyan, mint a fogszuvasodás, a fogkrémek is megelőzik a bajt, nem orvosolják. Tehát egészséges hajra kell használni, nem olyanra, ami roncsolódott, mert a folyamat nem fordítható vissza.
2011. febr. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!