Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eucerin vagy Vichy? Melyik a...

Eucerin vagy Vichy? Melyik a jobb, és miért?

Figyelt kérdés

mik a tapasztalatok? a problémás bőrön mennyire segít, már elég sokmindent próbáltam, érdekelne, hogy ezek kinek vált be.

Aki próbálta, az melyik terméket használta, javult-e a bőre, ha igen, mennyi idő után? ilyenekre lennék kíváncsi.

ja, és még az is érdekelne, hogy aki használta, több terméket is megvett egyszerre, vagy csak pl. az Eurecintől a mélytisztító arclemosó zselét? tehát hogy önmagában mennyire hatásos?


És persze a legfontosabb kérdés: Eucerin vagy Vichy? :)


2009. febr. 15. 17:25
 1/1 anonim válasza:
67%
Én mind a kettőt használtam, de egyik sem jött be! Nekem elég zsíros volt a bőröm,és az erre való tonikot és krémet használtam. Az eredményük az lett,hogy reggelre még zsírosabb lett a bőröm, ami a miteszerek számát növelte. Nem is értem...de így történt. Lehet,hogy másoknak bejön...Vichy alapozó sem jött be. Mondjuk az sem mindegy,hogy hány éves vagy! Én 24 vagyok,és ilyenkor már könnyebben kiszárad a bőr...még ha zsíros is. Ezzel arra akarok kilyukadni, hogy a probl. bőrre való szerek ideig,óráig megszüntetik a zsírtermelést azzal,hogy kiszárítják a bőrt,viszont egy idő után már annyira kiszárad,hogy a bőr extra faggyút termel,hogy megszüntesse a kiszáradást...szóval ez egy ördögi kör! Nem tudom,hogy neked is ilyen fajta bőröd van -e? Ha igen, azt javaslom, radírozd le óvatosan a bőröd pici cukorral vagy tengeri sóval hetente egyszer-kétszer,és felejtsd el a problémás bőrre való kencéket...olyan cuccokat vegyél,amire az van írva,hogy oily/normal. Én Clinique cuccokat használok főleg. Leírom én mit használok! 1.Clinique liquid facial soap -oily 2.jelenleg nem használok tonikot,mert rájöttem hogy nekem nem jók 3.tudom,hülyén hangzik,de krémnek Bartoline simple gel intime...mert könnyen beszívódik,nem zsírosít,E és F vitaminnal, aloe verával dúsított! 4ezer körül van,de nekem 2 évig elég 4.clinique stay matte sheer púder. Gondolom hülyeségnek tűnik amit írtam, de az elmúlt években szinte mindent kipróbáltam, és nem keveset költöttem feleslegesen. Amióta ezeket használom, semmi gond a bőrömmel!
2009. febr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!