Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hany honaponta vagtok ki a...

Hany honaponta vagtok ki a hajatokbol?

Figyelt kérdés
es kb mennyit?1 cm-t vagy max2-ot?gyorsabban no igy a haj? koszi elore is
2011. febr. 24. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1,5 havonta kb, szörnyen gyorsan nő. 2-3 cmt szoktam vágni, itthon, hülye leszek 3000ft-okat kidobálni amikor nem tudják rendesen levágni.

15/L

2011. febr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Évente vágatok belőle pár centit. Egyáltalán nem befolyásolja a vágatás a növekedési sebességet.
2011. febr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szia. az egy tévhit hogy gyorsabban nő a haj. azért mondják ezt, mert ugye ha 2-3 havonta elmész vágatni 1 centit kb, akkor nem lesz ideje töredezni a hajnak, és így nem tud visszatörni, ezáltal jobban látszódik ha nő. remélem érthetően írtam le. tehát, az okosok azt mondják hogy olyan 2-4 havonta el kell menni fodrászhoz. amúgy egy hónapban átlagosan 1 centit nő a haj, van akinek többet van akinek kevesebbet.
2011. febr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 2-3 havonta 1-2 centit vágok itthon. Most éppen növesztem a hajam. Amikor nem növesztem, akkor havi 1-1,5 centit vágok.
2011. febr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!