Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leborotváltam a puncimat és...

Leborotváltam a puncimat és amióta nő, pár helyen piros, és a szőr mintha alatta lenne. Hogyan szedhetném ki? Mivel kenegessem, miután leborotválom?

Figyelt kérdés
2009. febr. 15. 18:34
 1/10 A kérdező kommentje:
Epilátort, gyantát nem enged anyum használni. Titokba meg nem tudok szerezni.:SArra gondoltam,hogy legközelebb szemöldökcsipesszel kiszedegetem.Végülis, mintha epilálnám, csak tovább tart majd,nem?
2009. febr. 15. 18:36
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha sz.csipesszel szedem,akkor is, tovább lesz szőrtelen mint az epilátornál, és egy idő elteltével már nem nő annyira erős és szűrű?
2009. febr. 15. 18:37
 3/10 A kérdező kommentje:
Elnézést:sűrű
2009. febr. 15. 18:38
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha borotválod, akkor csak szőrnövéssel megegyezően szabad. Ha kiszeded csipesszel az szerintem kicsit sokáig fog tartani, és ha már a borotvától így kipattogsz, valószínűleg még rosszabb lesz. Hány éves vagy h már szőrteleníteni akarod, de anyukád nem engedi? Amúgy a borotvától valakinek erősödik valakinek nem, de ha tövestől szeded ki semmiképp sem erősödik.
2009. febr. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
17 vagyok.Fél éve borotválom, nem szoktam kipattogni, de most az utóbbinál pár helyen piros lett és mintha benőtt volna.
2009. febr. 15. 18:44
 6/10 A kérdező kommentje:
Mindenhol borotvát használok, 3éve.A combomon is, és ott még mindig szőkés,puha szőr nő.
2009. febr. 15. 18:49
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem egy alap epilátorom van, 3ezer volt. A szeméremdombomon is epilálni szoktam, eleinte fájt aztán már nem, és ritkult is tőle, ráadásul nem nőt be egyszer sem még, borotválástól viszont be nőtt már párszor itt-ott. Én epilálás után csak enyhe langyos vízzel mosom(tusolom) le a bőrfelületet, hogy ne égjen, de nem kenem semmivel mert attól esetleg begyulladhat.
2009. febr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Utóbbi vagyok. Amúgy kiszedni úgy tudod ha lezuhanyzol és törölközővel megdörgölöd finoman, úgy kibukkan majd a szőrszál vége.
2009. febr. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért nem mész kozmetikushoz,bitos olcsobban megusznád és ha mar ilyen hamar elkezded borotválni késöbb a kozm-odnak lesz néhány nehéz perce a helyrehozatallal.Anyukáddal mi van?Én soha nem folyamodnék borotvához brrrr...
2009. febr. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű, ami alá nőtt, azt tűvel szedd ki. Épphogy csak érintsd a felületét, így kihúzod a bőr alól, és utána már csipesszel ki tudod húzni az egészet. Mindig, és mindenhol ahol benőtt, így csinálom, máshogy szerintem hiába próbálkoznánk.
2009. aug. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!