Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fogkrémmel a pattanás ellen?...

Fogkrémmel a pattanás ellen? Használ, vagy smafu?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy ha érezzük, hogy bizony ragya-mama kidugja a fejét, akkor fogkrémmel kell bekenni és az hatásos. Őszintén eddig még nem próbáltam ki, de most annyira fáj az orrom -érzem hogy ott pattanás fog nőni-, hogy már a falat kaparom tőle... Kíváncsi vagyok kinek mi a véleménye, és tudnátok e javasolni valamit... Köszönöm :)
2011. febr. 25. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Én fogkrémet szoktam rárakni, 2-3 napon belül leszárítja, és jó, mert nem fehéredik ki, nem kell nyomogatni sem, igaz kicsit piros, de inkább legyen egy piros folt, mint egy fehér dudor. :D
2011. febr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

menj el egy jó kozmetikushoz és nem lesznek pattanásaid, járj rendszeresen

nagyon sok a kozmetikus, biztosan találsz megfelelőt

2011. febr. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
fogkrém jó, de akár a méz is, este be kell kenni és rajtahagyni.
2011. febr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem aztán nem segített. pedig tini koromban rendszeresen használtam, de semmit sem ért. inkább egy jóminőségű arctonik, bőrradír, és hidratáló krém kell. na meg rengeteg folyadék és egy kis sport.

ha hatásos dolgot akarsz akkor próbáld ki a Clinique termékeit

2011. febr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én szoliba járok és azóta sokkal szebb az arcom.

16/L

2011. febr. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Leszárítja a pattanásokat, nekem azért használ valamennyit, jobb mint a semmi.


15/L

2011. febr. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!