Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetséges a fekete...

Hogyan lehetséges a fekete hajamat 1-2 árnyalattal világosabbá "varázsolni" szőkítés nélkül?

Figyelt kérdés
Már egy ideje nem festettem át, szóval nem az az erőteljes fekete, de szeretnék teljesen sötétbarna lenni. Lehetséges ez valahogy? Sikerült már valakinek anélkül, hogy károsítsa a haját?
2011. febr. 25. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy sem lehetséges. Ne szőkíts, hanem radírozz. Bemész 1 fodrász kellékesbe, veszel hajradírt(pl: Loreal Effasor), amit vízzel kell kikeverni(bőven elég meleg vízzel, én is így csináltam) rákened a lenőtt fekete részre. Utána ráfestesz VILÁGOSABB barnával, (mert ha sötéttel csinálod, megint fekete lesz) és kész! Ezt a műveletet nyugodtan megcsinálhatod egymás után. Nem fog annyira tönkremenni a hajad, pakolást mindig rakj rá! Én így lettem sötét vörösből szőke, de a te eseted könnyebb.

26/l

2011. febr. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon hasznos volt a válaszod, köszönöm szépen. Neked hány alkalom után sikerült világosítani? Az első radírozás után is egyenletes színt kaptál a hajadon?
2011. febr. 25. 19:21
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy az eredeti hajszínem sötétszőke. Így is lehetséges, vagy a radírt csak eredeti hajszínen lehet alkalmazni?
2011. febr. 25. 19:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Elsőre sikerült, nem egyenletes szín maradt, olyan sárgás narancsos undormány. A radír az eredeti hajszíneddel semmit sem csinál, csak a festett részt szívja le.(nekem is ráment a lenőtt tövemre, de azt nem világosította) Én ezután hamvasszőkét festettem, és folyamatosan hamvasítóztam, minden mosásnál. Ha te sötétbarnát szeretnél, szerintem neked is elég egyszer nekimenni radírral, aztán festeni. És csak javasolni tudom, hogy fodrász kellékes festékkel fess utána, mert azok jók (Londa, Alfaparf) 9% oxival, és a helyedben én egy világos hamvas barnát választanék, hogy elkerüljem a vöröses árnyalatokat, amik festett haj világosításánál általában jobban előtérbe jönnek. A hamvas árnyalat ugyanis tompítja a vöröst.
2011. febr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Elképzelhető, hogy inkább egy fodrászt látogatok meg a kérésemmel, nem szeretném elrontani a hajam.
2011. febr. 25. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!