Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Amikor valaki elmegy kozmetiku...

Amikor valaki elmegy kozmetikushoz és látom, hogy utána így ki van emelve a szemöldöke sötéttel az mi lenne? Vagyis ez most festés-e vagy sem, vagy hogy ezt mindig megcsinálja a kozmetikus?

Figyelt kérdés
Még soha nem voltam kozmetikusnál és ki szeretném szedetni a szemöldököm és kérdezte KOZMETIKUS, HOGY FESTÉS LEGYEN-E és én azt mondtam hogy ne.
2011. febr. 25. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szépen látszódik a szemöldököd, mert barna színű, akkor nem kell festetni, de ha szőke és alig látszódik (mint pl. nekem), akkor érdemes halványan befestetni.
2011. febr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor remélem jól döntöttem! Az az igazság, hogy holnap megyek és egy kicsit tartok tőle, mivel még soha nem voltam:S:)
2011. febr. 25. 20:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez általában festés, de van aki amikor a kozmetikus csak kiemeli ceruzával. Persze, ez le is jön arcmosáskor.


Amúgy vigyázz a szemöldökfestéssel, valamilyen világosabb színt kérj első alkalommal, mert nekem tök sötétre sikeredett és kb. 1 hét volt, mire halványabb lett.

2011. febr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 wildcatgirl ***** válasza:
vigyázz a kozmetikussal ,nagyon sokszor láttam már h elcseszték ...nekem nem világos a szemöldököm ,de kiszoktam húzni ...én azt javaslom h vásárolj egy szemöldökceruzát nekem bevált ...mert ha néha ha túl erős színű a szemöldököm ,néhány smink nem áll jól és elég természet ellenesnek tűnik ...de ha már befestetted írd meg hogy mileyn lett :)
2011. febr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen,festik.Nagyon szép,karakteres arcot tud varázsolni neked!
2011. febr. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!