Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudja vki miért nem lehet...

Tudja vki miért nem lehet kapni az utóbbi 1-2 hónapban a Garnier Color Naturals márkából az "intenzív világos rézvörös" árnyalatú festéket?

Figyelt kérdés
Se Tesco-ban, se DM-ben, se Rossmann-ban, sehol se látok, minden más szín ugyanúgy van.
2011. febr. 26. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Én pár napja vettem Müllerben. Szerintem nézz szét más helyeken is.
2011. febr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én tegnap vettem a DM-ben.
2011. febr. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én 2 városban végigjártam több üzletet a fent említettek közül, és mindenhol készlethiány volt. Azt hittem felhagytak a gyártásával, de akkor talán mégse. Kár lenne, mert sok év kísérletezés alatt találtam meg, mint egyetlen szép és tartós színű hajfesték.
2011. febr. 27. 07:28
 4/4 A kérdező kommentje:
Pontosítok: 2 városban 5 Rossmann-t, 2 DM-et, 3 Tesco-t, 2 noname drogériát jártam végig, mindenhol készlethiány. Illetve egy netes cégnél érdeklődtem, ahol rendelni lehet, ott is azt írták hogy valami gebasz van mert ők sem tudnak rendelni belőle és már náluk sincsen.
2011. márc. 6. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!