Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vajon mikor múlik el a pattaná...

Vajon mikor múlik el a pattanásos arcbőr?

Figyelt kérdés

20 éves leszek, de még mindig erősen pattanásos az arcom..

14 éves korom óta kerülöm az olajos magvakat ami fokozza a pattanások kialakulását, tudom hogy a csoki és az erősen zsíros ételek miatt is könnyen kialakul, ezeket is kerül ahogy tudom, illetve kenem is az arcom megelőzésre..


De úgyérzem már sose mulikel ..


2011. febr. 27. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Bízd kozmetikusra.Barátomnak is elég problémás volt az arca, 15éves kora óta járt kozmetikushoz,majd most 20éves korára eltűntek a pattanásai. Egyre kevesebbet kellet járnia. a túlságosan sós/füszeres ételeket is próbáld kerülni,igyál sok folyadékot. Hidd el még 1 picit ki kell bírnod,de egyénfüggő.:) És lehetőleg ne alapozd sokat az arcod
2011. febr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem hát köszi
2011. febr. 27. 21:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha beáll a hormontermelés normalizálódik a pattanásos bőr is.Nem vagy már messze tőle.
2011. febr. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Régebben nekem is sok pattanásom kijött, volt időszak amikor elmúlt és volt amikor teljesen csúnya volt tőle az arcom. Régóta kenem Dalacin oldattal az arcom és nekem segített. De igazából a legtöbbet és a leglátványosabban a Cypromix tabletta segített, amit a nőgyógyászom írt fel. Ez elsősorban pattanásokra van és a fogamzásgátlás a mellékhatása. De lehet csak pattanásokra szedni, csak fogamzásgátlásra nem.

21/L

2011. febr. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!