Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok az afró hajfonár...

Mit gondoltok az afró hajfonáról? 13 éves lány vagyok, és szeretném kipróbálni. Adnátok tanácsokat hogy hogy csináljuk, mivel nem szeretnék fodrászhoz menni. Kicsivel a vállam alá ér a hajam, ebből szép eredmény lesz?

Figyelt kérdés
:)Köszi előre is a válaszokat.
2011. febr. 27. 20:13
 1/2 A kérdező kommentje:
Afró hajfonás*
2011. febr. 27. 20:14
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem be volt fonva 12 évesen kb ugyanakkora hajam volt mint most neked műhajat raktak bele amitől hosszílet és avégét pedig forró vizbe ártodták így összeregat és nem kellet hajgumikat avégébe rakni nem tudom mennyire akkarsz te igazzi afrohajfonást (ami szép és tartós kb 2 hónapig volt ugy hagyva) mert azt csak profival lehet, vagy otthon anyukáddal befonod és színes hajgumikat raksz bele ami a második nap után elszakad szoval fodrász nélkül jót nem lehet -_-
2011. márc. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!