Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajmosás után mindig kiszárad...

Hajmosás után mindig kiszárad a hajam és kiszálkásodik az egész. Tudtok rá mondani valami jo hajpakolást vagyvalamit?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Kallos-Latte világoskék hajpakolás, nagyon jó!! és olcsó is, nagy kiszerelésű, sokáig elég
2011. márc. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gliss Kur nem kiöblítendő pumpás hajápoló, abból bármelyik nagyon jó. És naponta többször fésüld át a hajad, hogy ne látszódjon szálkásnak.
2011. márc. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszönööm(:

gliss kurt használtam az nemigazán vált be.

2011. márc. 1. 11:31
 4/9 anonim ***** válasza:

Vannak Avonos hajvégápolók, vagy házilag is készíthetsz.

Pl. ezt:

[link]

2011. márc. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

első vagyok, nekem is van glisskur...és van avonos is egyik sem olyan jó mint amelyiket írtam.!

Próbáld ki! Megéri

2011. márc. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
okéés((: köszi a segítséget
2011. márc. 1. 13:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Én hajmosás után bebalzsamozom a hajam, majd teszek rá mézet, becsavarom fóliába majd törölközőbe, és fél órát hagyom állni. Utána megmosom és megszárítom. Két-három ilyen kezelés után nagyon szembetűnő a változás. Amúgy piros vagy lila Gliss Kur-t használok.
2011. márc. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ricinusolaj...nagyon jó, és nagyon olcsó, patikában tudsz venni!;)
2013. dec. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Legjobb módszer amit tudok neked ajánlani az egy házi pakolás, nekem is ilyen hajam van mint neked és nekem bevált.;)

Hozzávalók: kókusz zsír, olivaolaj, méz

Ahogy csináld: olvaszd fel a kókusz zsírt (annyit amilyen hosszú a hajad) aztán rakj bele egy leveveses kanalnyi olivaolajat és végül ugyan ennyi mézet.

Ezt kend rá az egész hajadra,a hagyd rajta 30 percig aztán mehetsz hajatmossni.

Ne ijedj meg ha elkezdted lemosni sima vízzel nem jön le csak majd samponnal.

Sok szenecsét! Puszi 😘

2015. jan. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!