Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legszebb SZőKE...

Melyik a legszebb SZőKE hajszín a L'oreal casting creme gloss hajfestékek közül?

Figyelt kérdés

Szőke a hajam, szeretnék kipróbálni ezek közül egy szép szőke színt, aminek nincsen ilyen sárgás-arany színű beütése!

Ti már próbáltátok valamelyiket? Milyen lett az eredmény?-tudtok képet linkelni?


köszönöm.


2011. márc. 1. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:

810

1010

1021

ezek mind gyönyörűek és egyáltalán nem sárgák! Nekem ezekkel volt festve éveken át, hol egyikkel, hol másikkal, attól függően milyen kedvem volt, és soha nem volt sárga egyik sem. Sőt, befogták az előző sárgás hajfestéket is!

2011. márc. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod:)

Kipróbálom!!!

2011. márc. 3. 15:13
 3/4 A kérdező kommentje:

Most megnézegettem őket, nem is tudom igazán dönteni:)) Az utcsó kettőn vacilálok-meg még a 1013-ast néztem.

Azt nem próbáltad véletlenül?


A 1021-es az nem túl világos, fehéres?

2011. márc. 3. 15:20
 4/4 anonim ***** válasza:

ó, de, próbáltam azt is :) Az is szép volt nagyon, igazából bármelyiket próbáltam mindegyik szép volt.


Én gyakran váltogattam a színeket, mert nagyon nagyon nagyon hasonlóak, de nem sárgás és nem is fehéres, hanem mind szép hamvasszőke. :)

2011. márc. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!