Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ma reggel felkeltem és kijött...

Ma reggel felkeltem és kijött a herpeszem! :-s Valaki írjon lécci hatásos házi praktikát hogy gyorsan elmúljon? Van rá 4 napom!

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 13:27
1 2
 1/11 enza válasza:

Minél előbb menj be egy kozmetikába és vióztasd! Ha még időben mész ki sem jön szépen visszafejlődik,

vagy/és Teafa illóolajjal kenjed.

2011. márc. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mi az a vióztatás?Már teljesen kijött amúgy!Ronda hólyagos!:-s Olajam pedig nincs!:(
2011. márc. 5. 14:06
 3/11 anonim ***** válasza:
vió: a lényege h gyulladáscsökkentő. Amúgy egy üvegelektródával dolgozik a kozmetikus amiben nemesgáz van, az áram hatására, amikor a bőrödhöz érinti kicsit furcsa de nem fájdalmas érzést okoz, ilyenkor szabadul fel az ózongáz, ami csökkenti a gyulladást... Szép összetett mondat lett, de ez a lényeg lerövidítve, nem akartam esszét írni :)
2011. márc. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
jah és ha van a kozmetikusnak akkor lézert is kérhetsz, az is jó rá
2011. márc. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Még valami: pár száz forintos dolgok ezek, attól függ hol laksz...
2011. márc. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi!Faluban lakom!Itt van szépségszalon ahol nővérem a kozmetikus de sajna még nincs ilyen kütyüje!
2011. márc. 5. 17:33
 7/11 anonim ***** válasza:
rakj rá fogkrémet..vagy a patikában vegyél herpesz elleni kenőcsöt:)
2011. márc. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én a herpesztapaszt mondanám, pár nap alatt teljesen elmulasztotta nekem, mondjuk az a baj hogy nem tudom mennyibe kerül, mi mellette egy másik gyógyszert is vettünk gyógyszertárba és azzal együtt volt kb. 4ezer.
2011. márc. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
fogkrémet inkább ne! am mivel dolgozik a nővéred? Ha Ilcsivel akkor abból is tudna ajánlani krémet. Ichtiolos korrektor pl.
2011. márc. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Fogalmam nincs mivel!Még nem rég kezdte szóval nem igazán telik még ilyen drága termékekre!...Tnap olvastam azt is hogy jó az aloe növény is rá!Nekem nem vált be!Most körömvirág krémmel kenem!Sajna 5napnál elöbb már úgy sem múlik el!:( Undormány ahogy kinézek!:-s
2011. márc. 6. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!