Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vöröses-sötétbarnás a hajam....

Vöröses-sötétbarnás a hajam. (színezve van). Sose festettem még. Gondolkozom, hogy befestetem rézvörösre, vagy esetleg világosbarnára-szőkésre. Ha eddig csak színezve volt, akkor a festék befogná rendesen? Vagy világosítani kéne? (amit nem szeretnék)

Figyelt kérdés

Ezeken a színeken gondolkozom:


[link]


[link]


vagy esetleg:


[link]


[link]


[link]


Melyik fogná meg leginkább? Mondjuk, nekem leginkább a rézvörös tetszene.


2011. márc. 6. 01:17
 1/1 anonim ***** válasza:
utolsó kettő talán, szerintem. viszont pl az első kettő a dobozon nagyon szép szín, de az életbe nem lesz olyan színű a hajad, még akkor sem ha leszivatod. aza baj ezekkel a házi hajfestékekkel hogy nem olyan színt kapsz legtöbb esetben ami van a dobozon. én is ilyennel festem, olyasmivel mint az utolsó előtti, és nekem sokkal sötétebb lett tőle a hajam, bár én szeretem. csak mondom, erre készülj fel. de ha esetleg van elég pénzed akkor menj el fodrászhoz, elvileg ők kitudnak keverni olyan színt amit valóban szeretnél.
2011. márc. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!