Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez még menthető? Segítség!

Ez még menthető? Segítség!

Figyelt kérdés

Feketeszappan helyett sószappant kaptam és most használtam először. Utána feljöttem és azt olvastam, hogy először csúnya ragyás leszek és csak később fog jól működni. Namost nekem alapból sincs olyan csúnya bőröm csak pár mitesszerem, és nem szeretném, hogy ez fokozódjon ha csak egy időre is ugye egy alkalomtól még nem alakul ki semmi vagy ha igen tudok ellene valamit tenni? :S

Egy kétségbeesett lány.


2011. márc. 7. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi.Nem kell kétségbe esni.Ha csak pár miteszered van minek egyáltalán a fekete szappan?Az zsíros, aknés bőrre való.
2011. márc. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Gondoltam attól elmúlik az is. És nekem zsíros a bőröm (T-vonalán) de nincsenek pattanásaim. Akkor ez azt jelenti hogy ettől most nem fog kijönni semmi ha nem alkalmazom többet a sószappant?
2011. márc. 7. 23:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nem okozott ez az egy alkalom semmit.A fekete szappant meg feletsd el nem neked való.Hasznáj helyette inkább natur méreganyag mentes szappant.Egy kozmetikus.
2011. márc. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) Akkor lemondok róla a natúrral úgy érted (pl) baba szappan?
2011. márc. 7. 23:21
 5/7 anonim ***** válasza:
a Baba szappan nem natúr, olcsóbb natúrtermék: pl. a DM-es Alverde
2011. márc. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen Alverde vagy Babylove szappan (pici parfüm van benne, de elmegy)
2011. márc. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek az Alverdét kipróbálom:)
2011. márc. 8. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!