Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont és balzsamot...

Milyen sampont és balzsamot használtok? Megvagytok elégedve a hajatokkal?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 07:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%

Szulfátmentes gyereksamponokat használok, a balzsamokat váltogatom. Most akarom majd kipróbálni, hogy nem használok balzsamot, és úgy milyen. Szerintem úgy sem lenne semmi gond a kifésüléssel, mert nagyon jók ezek a samponok. olajat persze akkor is használnék.

Meg vagyok elégedve a hajammal, de nem teljes mértékben. Az majd akkor lesz, ha 8-9 centivel hosszabb lesz és teljesen természetes színű. Amúgy a minősége, állaga nagyon jó most is, könnyen fésülhető, egészséges, fényes.

2011. márc. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
a schauma samponokat szeretem, ebből vagy a zöldet, vagy a barnát használom, de a zöld talán jobban bevált! Még egész jónak találom a pantent (azt a fajtát, ami vitaminos, és egyben van a balzsammal), illetve van orliflames samponom (ez is nagyon jó, szép tartást ad). De nekem a schauma az ami tuti befutó, mert szép fényes lesz tőle a hajam. Balzsamként ilyen répás trutyit használok, fodrászkellékesnél lehet venni extranagy kiszerelésben.
2011. márc. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Én a piros vagy a lila Gliss Kur termékeit használom, továbbá ricinusolajat és mézet, és így érzem ideálisnak és tökéletesnek a hajam állagát.
2011. márc. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Schauma hamvasítóval mosom és Elseve tükörfénnyel, elseve türköfény balzsammal. A Gliss Kur termékeit isnagyon szeretem, pakolásom és hajápolóm közülük van.

Hosszú festett szőke hajam van, meg vagyok vele elégedve, e tény hogy Revalidot is szedek.

2011. márc. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
84%

Én head & shoulderst használok, és nemrég kipróbáltam az új syoss balzsamot. Azt a nagy tégelyeset:)

Nekem nagyon bevált, tök jó puha lett tőle a hajam. Bár én néha pakolásozok is...

2011. márc. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Én vagy a piros dobozos Schaumát, vagy a piros vagy halvány rózsaszín dobozos Gliss Kur-t használom. Balzsamnak most a Schauma nem kiöblítendő selymes fésülés balzsamot használom( halvány rózsaszín) az illata túl fűszeres, először büdösnek éreztem, de nagyon jól ápol, és nem nehezíti el a hajat. Amúgy Gliss Kur nem kiöblítendő balzsamokat használtam eddig, de most mivel megjelent a Schauma újdonsága, így az használom.
2011. márc. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%

Én megvagyok elégedve a hajammal.

A samponomat magam keverem, vagy nagykerben veszem,ha pedig kész sampont vennék,csakis syoss.

Balzsamot nem mindig használok,mert nagyon jó a samponom,és nem kell.

2011. márc. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
Samponnak WU2 egyedül ettől nem lesz zsíros a hajam, mivel ebben semmiféle balzsam meg selymesítő cucc nem található. Ezután Bánfi hajszesz 40 perc, aztán újra WU2 és végül balzsamnak Garnier Avocádó és Karité (száraz, töredezett hajra) Én több mint egy évig vasaltam a hajam és nagyon eltört. Most levágtam belőle elég sokat, de még így is egy picit törik pár szál, amikor megnő olyan 10 centit akkor nagyon meglesek elégedve. Egyébként váll alá érő fényes erős szőke hajam van.
2011. márc. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%
Head&shoulderst használok 2 az 1-bent, de balzsamot is muszáj használnom(fodrászkellékes 500 ml-s mézes). Így elégedett vagyok a hajammal.
2011. márc. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%

Most Elseve tükörfény sampont és balzsamot használok. Utána szoktam még rá fújni Balea hővédőt, Gliss Kur spray balzsamot, végül teszek rá Balea hajvégápolót. A végeredménnyel meg vagyok elégedve. A Gliss Kur fújós balzsam különösen jó, mert a közel 120 centis hajamat pillanatok alatt ki tudom vele fésülni, alig pár szál veszteséggel.


20/L

2011. márc. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!