Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnatok nekem olyan kremeket...

Tudnatok nekem olyan kremeket mondani amelyeknek faggyumirigy szabalyzo hatasuk van?

Figyelt kérdés
Sajnos a borom pattanasosodik de amellett a sok kenocstol kiszaradt. Olyan krem kene ami eltunteni a pattanasokat de amellett taplalja a bort es nem engedni kiszaritani. Nagyon fontos lenne.
2011. márc. 11. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Decleor, Fluide mattifiant .és van egy csomó ezen kívül.
2011. márc. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia

Nekem is hasonló volt a problémám.

Nekem az jött be, hogy alapos tísztítás után ( tonik) és utána valami jó tápláló krémmel bekened én vichyit használok termálvizes száraz bőre hogy amíg alszol táplálja a bőröd. Reggel pedig Vichy Normadermet használj ettől nem lesz zsíros fényes a bőröd és kifejezetten pattanásokra van. Ez nekem bevált és gyönyörű lett az arcom.

2011. márc. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!