Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy értessem meg anyámmal,...

Hogy értessem meg anyámmal, hogy fogja fel, hogy "Nem vagyok már kisfiú", vegyen borotvát, meg hasonlókat dolgokat?

Figyelt kérdés

Szó szerint az ilyeneket neki elkel magyaráznom, légyszíves, vedd már meg azt a borotvát, ne kelljen már könyörögnöm neked állandóan, ezzel csesztetett az egyik tanárom is. "Borotválkozni mikor fogok"?

Egyszerűen nem fogja fel. Nem hajlandó megérteni. Nem vagyok már kisfiú. Ez nem csak ezzel van így, hanem minddel, ruhával, cipővel, hiába mondom neki, vegyél olyant mint a többi korombelinek, és kész, rendeset.

És nem azért van ez mert nem telik rá, hanem egyszerűen nem egyszer úgy érzem, direkt csinálja ezt velem, pedig telik rá. Magának megvesz mindent csak nekem nem, meg az üres ígérgetések.

Apumnak nem tudom, mondani mert nem él.

Segítsetek!


16F


2011. márc. 11. 17:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Menj el egyszer egyedül vásárolni.
2011. márc. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem ha nem akarja, akkor vedd meg magadnak... Én is 16 éves vagyok (igaz én lány) de magamnak veszem a ruháimat, már ritka az olyan, hogy ő is ott lenne a vásárlásnál. Kérj tőle pénzt, azt azért csak ad, egy borotva nem hiszem hogy olyan drága lenne. A ruhákat meg ha nagyon ragaszkodik, akkor együtt vegyétek meg, de csak azt próbáld fel ami a korodhoz illik és tetszik is, hátha akkor megérti, hogy már nem vagy gyerek (annyira xD).

16/L

2011. márc. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem vagyok már kisfiú.


Szerintem ezeket Te is meg tudod venni.

Vagy nem???

Hiszen, már nem vagy kisfiú.

2011. márc. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem szoktam tőle pénzt kérni, mert az utolsó forintig visszaköveteli, hogy mit vettem rajta, ez szóval nem bízik bennem, és ezt a tulajdonságát utálom benne.. mert nem vertem át eddig soha, szóval nem értem mi ez a nagyon bizalmatlanság, meg nem nemtörődömség, hogy én ezt annyira megérdemeltem tőle.
2011. márc. 11. 17:44
 5/14 anonim ***** válasza:
azt irtad nem vagy már kisfiú, szerintem a vásárláshoz is elég nagy vagy már :)
2011. márc. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

17:44-es vagyok

És még én azt hittem,hogy anyám egy diktátor, de akkor úgy látszik nálunk demokrácia van XD

Ha visszaköveteli, vagy elszámoltat, akkor mond meg neki, hogy vettél egy borotvát mert szükségesnek érezted és a tanárok is szóltak már miatta. Csak nem fogja kidobni...

2011. márc. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Írtad, hogy apukád már nem él. Részvétem miatta, de amúgy nem lehet, hogy anyukád azért nem akar neked új meg diatos dolgokat venni, meg borotvát, mert így jobban emlékezteted őt édesapádra?

Lehet hülyeség :$ :D nem ismerlek.. :$ csak felmerült bennem..

2011. márc. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kezdd el próbálgatni anyád ruháit, meg a sminkjét, attól majd megijed, és vesz neked férfias cuccokat...
2011. márc. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nyúld le a lábborotváit, és borotválkozz azzal.
2011. márc. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem vagy már kisfiú, akkor vedd meg magadnak a borotvát, és ne anyucit ugráltasd.
2011. márc. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!