Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek van póthaja, milyen...

Kinek van póthaja, milyen módon van felrakva? És milyen fajta haj? Jó és rossz tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Én is szeretnék de még nem tudom hogy hogy legyen felrakva!Előre is köszönöm a válaszokat!:)
2011. márc. 12. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:

szió :)

nekem fél éve van . varrva van és Európai haj. 80% eredeti és 20 % benne a szintetikus haj :) ha akarod megmtatom h milyen volt és milyen lett a hajam :)

2011. márc. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

jah és kihagytam.

h az benne a rossz h NAGYON óvatosan kell fésülködni vele:)

de ahogy mondtam megmutatom h milyen volt a hajam és milyen lett :D és leírom h kell törődni vele stb :)

2011. márc. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké,megköszönném ha küldenél képeket!Meg hogy hogy kell bánni a hajjal...Én is a felvarráson gondolkodok...Előre is köszi :)
2011. márc. 12. 19:23
 4/6 anonim ***** válasza:

ilyen volt ne nézd a fejem.xd [link]


és ilyen lett: [link]


szerintem jó lett :)

ahogyan kezelni kell:

óvatosan kell mosni nem mind1 h hogyan mosod. mit teszel rá hogyan fésülöd...:) külön fésű kell:) 4 havonta kell ujra varratni. :D kb ennyi:) ha még kell valami nyugodtan irj privibe :)

2011. márc. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia!Tényleg jó lett a hajad!Szerintem én is varratom,gondolkodtam még a csatoson is de sztem maradok a varrásnál!Köszi az infókat és a képeket!puszi
2011. márc. 14. 15:41
 6/6 anonim ***** válasza:
sziwesen :) de ne legyen csattos :S nem ajánlom:S az hamar szarrá megy :S ink varrasd. ink adj érte 4 havonta 3000 ft-t mint h valami szar csattosat vegyél :S
2011. márc. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!