Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mért nem halványódik a pirosság?

Mért nem halványódik a pirosság?

Figyelt kérdés

Pestre járunk magánkezelésre ahol foglalkoznak az értágulattal. Már négyszer voltunk lézerkezelésen de az eredmény nem is észlelhető. Ugyanolyan a piros az arcom. Most szerintetek mit csináljak? Persze ott azt mondják, hogy sokkal de sokkal több kezelés kell de hát én már nem értem, mert mindenhol azt írják hogy az első 3-4 után már észrevehetőnek kell lennie, ha halványul. Teljesen kétségbe vagyok esve, hogy ilyen marad az arcom..

17/ L


2011. márc. 12. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
pech
2011. márc. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem értek hozzá, de talán egyénfüggő.

De ne görcsölj rá, úgy csak rosszabb lesz. Foglald le magad valamivel, akár egyedül, akár barátnőkkel.

2011. márc. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Melyik klinikara jarsz? en most fogok menni. amugy szerintem se ess ketsegbe, el fog az tunni, tudjak a dolgukat, ha azt mondjak h több kezeles kell akkor több kell. nyugi turelem es irj nekem privit ha akarsz! es beszelhetunk, nekem is hasonlo a bajom, en ket het mulva megyek az Aestheticaba.
2011. márc. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem is egyénfüggő, lehet neked több kezelésre van szükséged. ne ess pánikba, csak nyugi, járj még el pár kezelésre, és majd utána megnézed h javult-e:)
2011. márc. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!