Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy minőségi 30-40 ezer...

Egy minőségi 30-40 ezer forintos paróka mennyire "élethű" mennyire észrevétlen, mennyire biztonságos mindennapos viselethez?

Figyelt kérdés
2009. febr. 20. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:

hat nem tudom pontosan ... :|

de szerintem annyi penzert mar biztos hogy hasznalhato meg minosegi is ;)

2009. febr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem volt anno egy tanárom aki chemoterápiára járt és kihullott a haja. Neki nagyon élethű parókája volt, meg is lepődtem mi ez a nagy design-váltás, aztán szereztem tudomást a betegségéről. Ez már jó 6-7 éve lehetett. Mostanra biztos ez a divatág is sokat fejlődött.
2009. febr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is van kemoterápiás ismerősöm, én észre sem vettem hogy nem a saját haja. Teljesen ugyanolyan a fazonja színe, hossza.
2009. febr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. febr. 20. 21:19
 5/7 anonim válasza:
Sajnos évek óta parókát hordok, de ezt sokan nem tudják ! Nagyon szépeket lehet már kapni , 30-40 ezer körül már klassz fazonokat találsz , szép színekben és kényelmesek is . Nekem legutóbb Raquel Welch márkájú volt amit azt hiszem olyan 35 ezer körül vettem, ha betegség miatt van szükséged rá , akkor receptre is felírják és meghatározott összeggel támogatja a tb . A 35 ezerből levonják ezt az összeget .
2009. márc. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Előző válaszoló vagyok megint,itt vásárolom általában a parókáimat, ezek a saját termékeik amiket itt látsz de több márka is fellelhető náluk . Amúgy nekem a saját termékeik közül most a fashion van és nagyon jól néz ki sztem , és receptre nem volt még 5ezer ft sem ...

[link]

2009. márc. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Élethű teljesen!


+Keresztanyukám+ beteg volt és egy hülye romanő megkérdezte tőle ki a fodrásza mert jó a haja!

2010. jan. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!