Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tuntethetem el a mitesze...

Mivel tuntethetem el a miteszereket?

Figyelt kérdés

eleg sok van belolle,szoktam kinyomatni,hasznalok arclemosot,arcradirt es megis sok van:(

tudtok ajallani valamit,amivel othol hazilag el tuntethetem oket?

vagy valami termeket ami tenleg hasznal?


2011. márc. 13. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:

végleg nem tudod eltüntetni, ahhoz tökéletesen tiszta környezetben kéne élned ahol egy rossz porszem sem száll.

amúgy meg kamillás gőzölés után kinyomkodod magadnak, aztán tonikkal bekened. ennyit tehetsz. de mindig visszatérnek majd.

2011. márc. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem ez a termék bevált. Nem tüntette el teljesen a mitesszereket, de kevesebb van.


[link]

2011. márc. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem próbáld ki a szalicilsavat, nagyon jó:) udzs gyógysztárban szerintem tudsz venni, de ez nem biztos, érdemes mondjuk megkérdezni:) mondjuk nem tudom, hogy a mitesszerekre mennyire hat, de a pattikra igen:)

remélem segítettem:)

2011. márc. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!