Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért izzadok ennyire? Olyan...

Miért izzadok ennyire? Olyan kellemetlen :S

Figyelt kérdés
de azt hozzátenném hogy csak iskolában, meg odafelé menet. Multhéten majdnem minden nap nagy izzadságfoltom volt , sőt akkor jobban leizzadok mikor odafelé megyek és kicsit fázok...de egyébként azt észrevettem hogy ha hazaérek eltűnik a folt és nem is lesz másik.. amúgy kipróbáltam már tobbféle dezodort is meg azt a sudocrem antibizbaszt is de nem igazán használ.. Mit tudnék csinálni??? :(
2011. márc. 14. 10:29
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és 16/L
2011. márc. 14. 10:30
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ilyen vagyok! Még akkor is izzadok ha fázok, de komolyan! A dezodorok nem használnak, azok csak a szagok ellen jók, de ugyanúgy izzadsz tőlük. Nemtudom mi leht a megoldás, lehet később elmúlik. 20/N
2011. márc. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is ez volt! Ha fáztam, ha melegem volt, mindig! Solutio Antisudorica nagyon jól bevált! Viszont Vichy dezodort ne vegyetek, sokkal drágább és izzadok tőle, mint a ló...a solutio csak 400 Ft, de nagyon jó! patikában kapjátok!
2011. márc. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 habibi ***** válasza:
szia, én is így voltam, olyan ciki volt, még mozogni sem mertem a foltok miatt. de kipróbáltam a Driclor solutiont és segített, igaz rendesen kimarta a bőröm, de legalább nem izzadok :D
2011. márc. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) az utolsótól szeretném kérdezni hogy ez -> Driclor solution mennyibe kerül? ha olcsó akkor szerintem veszek is szerdán :D
2011. márc. 14. 14:42
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem is ez volt a problémám, de rájöttem miért: lelki eredetű oka van. Egy-kétszer leizzadsz, mint minden átlagos ember, de lehet, hogy jobban a lelkedre veszed, mint mások, és éppen ezért elkezdesz aggódni attól, hogy "jaj, holnap is leizzadok" ... és lám, megtörténik.

Azért izzadsz le a suliban és odafelé menet, mert rettegsz attól, hogy ez megtörténik és mások is észreveszik. Otthon azért nem, mert tudod, hogy ha meg is esik, senki nem látja - otthon már nem félsz ettől. Várod, hogy leizzadsz - ezért meg is történik.


Hogy mi a megoldás rá? Hú, ez már nehezebb kérdés, mert a lényeg, hogy ne aggódj az izzadás miatt, de hogy ne aggódj? Most még hideg van, vegyél fel két felsőt és nyugodj meg: senki nem fogja látni, ha leizzadsz.

Egyszerűen tudatosítsd magadban, hogy az izzadásod fő oka épp az, hogy tartasz tőle, és ha nem félnél, nem is történne meg.

Sok időbe telt, de nekem bejött. Most már egyáltalán nem izzadok le, mire beérek a suliba, sőt ott sem :)

2011. márc. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
utolsó! ez tényleg nagyon érdekes és valószínű hogy ez az oka mindennek amit leírtál :D mindenesetre köszönöm és megpróbálok nem stresszelni emiatt
2011. márc. 14. 17:49
 8/8 habibi ***** válasza:
szia, bocsi, h. csak most válaszolok :) nos a Driclor itt nálunk (Szlovákia) kb. 7 euró, nálatok nem tudom sajnos :( és gyógyszertárban lehet kapni.
2011. márc. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!