Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szedjem szépre a...

Hogyan szedjem szépre a szemöldökömet?

Figyelt kérdés

nem tudom, hogy hogyan kell kérlek segítsetek.

Ha lehet mellékeljetek képet is.

Köszi


2011. márc. 15. 11:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Én kozmetikussal szedetem, pontosabban gyantáztatom, meg festetem is. Ők tudják a legszebben megcsinálni a szemöldököt.

Nekem ilyen a formája:

[link]

2011. márc. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

De sok értelme volt a hozzászólásodnak! Nem azt kérdezte, hogy neked milyen van!


[link]

2011. márc. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
Azért mutattam meg hogy milyen az én szemöldököm mert a kozmetikus ilyenre szedi, legalábbis egy valamire való. Azért ajánlottam hogy menjen oda, mert akkor nem kell vele neki kínlódnia. Ez csak egy tanács nem kell megfogadnia. Imádom az ilyen nagy észt mint Te komolyan, menjél legelni...
2011. márc. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát imádj csak kis eszű! Olvass és értelmezz! Általános iskola 1-2. osztály ennyire felejtésbe veszett?
2011. márc. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
igaza van, hatalmas segítség volt, hogy megmutattad, hogy a tiéd milyen -.-
2011. márc. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát ez sok mindentől függ... Ha nincs hatalmas Brezsnyev-szemöldököd, akkor bőven elég a kilógó szálakat kiszedni, és tartani a formáját. Inkább csak alul szedd, felül jó szokása, hogy két évig vissza se nő, persze csak amit nem kellett volna kiszedni. :D

Ha bozontod van, akkor inkább szedesd kozmetikussal.

Ha olyan szerencsétlen vagy, mint én, akkor meg sehogy. :D Ritka és kevés. :( Ha formát akarok neki adni, akkor csak két csík maradna, meg olyan kis béna. :(

Ha először szeded, vagy ha még sokadszorra sem sikerült, akkor szedesd ki tényleg kozmetikussal, pár szár forint, pár alkalom után meg már te is tudod követni. :D

2011. márc. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ha még sosem volt szedve, akkor az elsőt bízd a kozmetikusra. Én megpróbáltam magamnak kb. 15 évesen...hát kínkeserves volt kivárni, míg visszanőtt:D Kegyetlenül rondán nézett ki:D

De persze csak akkor tűnt fel, hogy tényleg szar, mikor már megjegyzést tettek rá...előtte nagyon örültem neki, hogy végre vékony:DDD

Pfuhh, nagyon gáz volt:)

Szóval először kozmetikus. Kb 500 forint lehet, és utána elég, ha magadnak kiszeded, ami kinő.

2011. márc. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
13eves vagyok es en csak akkor szedem magamnak, ha elkezd osszenoni
2011. márc. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az értelmezéssel neked vannak problémáid. Meg a hülyegyereknek az alattad szólónak, akik nem értik mit akarnék mondani mert síkhülyék. Megismétlem mégegyszer azért tettem be hogy nekem milyen mert megakartam neki mutatni milyen lesz, ha elmegy egy kozmetikushoz!!! ÁÁÁ istenem nagy az Isten állatkertje...
2011. márc. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Első, és most már utolsó is. Tényleg semmire nem ment azzal, hogy megmutattad a sajátod. Fogadd el, hogy hülye voltál, és hülyeséget írtál, és ne te kezdj el felháborodni. Amúgy meg attól, hogy kozmetikushoz megy, nem biztos, hogy ilyen lesz neki, mert ha háromszög formát kér akkor olyan lesz.
2011. márc. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!