Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tapasztalatok az solutio...

Tapasztalatok az solutio antisudoricárol? (lent)

Figyelt kérdés

Már kisebb korom óra nagyon izzadok. Rettentően idegesítő. Hallottam erről a szerről. Szeretném ha leírnátok tapasztalataitokat.

pl: -káros-e

-MENNYIRE CSÍP? (ez fontos lenne)

-használ-e

-még valami hasznos izzadásgátló? (nem szagmentesítő kell nekem, hanem ami megszünteti az izzadást)

-stb.

Kérlek írjatok minden olyat,amit fontosnak tartotok!


Előre is köszönöm szépen!

14/L


2011. márc. 16. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Fél éve használom a solutio antisudoricát. Nekem nagyon bevált, egész nap semmi folt, és semmi kellemetlen szag nincs. Azért döntöttem mellette, mert ezt csak napi egyszer kell használni, meg mert olcsó is. Viszont van hátránya, mégpedig hogy alumíniumot tartalmaz, ami rákkeltő... Na meg az, hogy az én bőrömet ki szokta szárítani. Borotválás után legalább egy napig NE használd, mert az nagyon nagyon csíp, meg ki is pirosodik :S. Ezek mellett, én úgy érzem jól döntöttem. Ja, és még néhány jó tanácsot ha meghallgatsz, használat előtt mosd meg szappannal, vagy tusfürdővel, és töröld szárazra, meg várj 5 percet, hogy biztosan száraz legyen a hónaljad. És törekedj arra, hogy minél kevesebbet használd, szóval ha otthon ücsörögsz akkor ugye felesleges, mert azért gondolj bele, nem túl egészséges egy természetes folyamatot vegyszerekkel megakadályozni... Ja, és még valami, elég csak ezt a szert használni, nem kell mellé izzadásgátló spray, amúgy szinte szagtalan, nem lehet érezni, csak ha az üvegből szaglászod :D Nagyjából ennyi, ha van még kérdésed akkor szívesen megválaszolom!
2011. márc. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát, elég sok benne az alumínium, ezért azt mondják, káros. Nem tudom, nem értek hozzá.

Először kicsit csíp, viszket, de később semmi gond.

Tényleg, teljesen használ.

Nem tudok másról.


Én imádom. :3 Sokkal magabiztosabb vagyok úgy, hogy nem aggódok a szagom miatt.

2011. márc. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Még annyi lenne a kérdésem, hogy mennyi ideig használhatom? És kb mennyibe kerül? Tiniknek nem árt jobban? Kevéssel kell bekenni?


Bocsánat a sok kérdésért. :)

2011. márc. 16. 17:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Én használtam egy ideig,mondjuk pár hónapig amíg tartott,de mikor elfogyott nem vettem.Utána hosszú ideig még érződött a hatása.
2011. márc. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Addig használd, amíg érzed a hatását bekenés nélkül is.Kezdetben lehet gyakrabban, majd egyre kevesebbszer kell.Olyan 400-300 Ft körül lehet.Egy vattát itasd át az oldattal,kend be a felületet,hagyd egy kicsit száradni és kész.
2011. márc. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én kb 1 éve használtam legutóbb, és azóta semmi izzadás, na jó néha kemény tesin, de ez már tényleg természetes.

Első használat után 2 hétig iszonyatosan viszketett, meg csípett, de megszokta a bőröm, én fülpiszkálót beletettem az üvegébe, és úgy vittem fel a bőrömre, iszonyat hatásos, csak ajánlani tudom ;)

2011. márc. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! ;D
2011. márc. 16. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!