Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Normális ez? 15 évesen már...

Normális ez? 15 évesen már narancsbőr?

Figyelt kérdés
Igen, nekem már sajnos van. Ilyenkor lehet még valamit tenni ellene?
2011. márc. 16. 15:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
jaja, nekem is van, én is 15 vagyok... azt mondják, hogy az a jó ha sok vizet iszol, sportolsz, meg váltózuhany(hogy hideg-meleg vizet locsolsz oda felváltva). De ha valaki többet tud akkor én is kíváncsi vagyok.
2011. márc. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 just.me ***** válasza:
100%

Igen amit az első írt azok jók.

Sportolj, ne hanyagold el a mozgást, hiába vannak narancsbőr elleni krémek, ha nem sportolsz mellé nem érnek semmit. :)

2011. márc. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
narancsbőre ha csak egy kicsi is mindenkinek van..és sajnos már egyre előbb kialakul..nekem is már 13 éves korom óta van mondjuk nem olyan durva..ez bőrtípustól is függ meg hogy mit örökölsz..de mondjuk ha valaki korán elkezd sportolni és tényleg izmosak a lábai meg a feneke annak kevesebb szokott lenni..én abban nem nagyon hiszek hogy a már meglévőt el lehet teljesen mulasztani. maximum meg lehet előzni hogy rosszabb legyen. azt pedig sok folyadékkal és sporttal lehet szerintem.
2011. márc. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
17%

"narancsbőre ha csak egy kicsi is mindenkinek van..és sajnos már egyre előbb kialakul..nekem is már 13 éves korom óta van mondjuk nem olyan durva..ez bőrtípustól is függ meg hogy mit örökölsz..de mondjuk ha valaki korán elkezd sportolni és tényleg izmosak a lábai meg a feneke annak kevesebb szokott lenni..én abban nem nagyon hiszek hogy a már meglévőt el lehet teljesen mulasztani. maximum meg lehet előzni hogy rosszabb legyen. azt pedig sok folyadékkal és sporttal lehet szerintem."


Ez egyáltalán nem igaz. Azért van manapság egyre több embernek és egyre fiatalabb korában narancsbőre, mert egyre kevesebbet mozgunk, és egyre egészségtelenebbül táplálkozunk. Instant, előrecsomagolt élelmiszerek. Mindenféle olajos rágcsa, rengeteg édesség, agyoncukrozott üdítők..stb.

2011. márc. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!!

Kicsi korom óta sportolok, egészségesen táplálkozok és mégis van narancsbőröm...na ezt rakd össze...

20/l

2011. márc. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

"Utolsó!!

Kicsi korom óta sportolok, egészségesen táplálkozok és mégis van narancsbőröm...na ezt rakd össze...

20/l"


Na most így látatlanban meg nem mondom neked, hogy mit csinálsz jól, illetve rosszul.:) Valamivel ezek szerint mégis viszel méreganyagot a szervezetedbe, plusz lehet nem iszol elegendő folyadékot.

2011. márc. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Napi 4 liter kevés????Az vicces...

De tudod mit: Megfejtem helyetted:) GENETIKA!!!!

Sajnos ezt örököltem...

Az étrendem peidg koleszterinszegény, ugyanis magas koleszterinszintet is örököltem...minden zsíros kajáról le vagyok tiltva, irígykedek, hogy mások tömhetik magukba az ilyen kajákat, pedig a súlyomnak ne ártana, de nem akarok 30 évesen infarktust kapni.

Szóval fogadd el, h ne feltétlenül a zabálástól, meg a mozgásszegény élettől lesz a narancsbőr.

2011. márc. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
13 éves korom óta van.Formás kerek popóm van és az egész tiszta narancsbőr...Nálunk ez genetika Anyukámnak is ugyanilyen a bőre.Meg kell tanulni együttélni vele,mert szerintem sosem lehet eltüntetni főleg ha genetikus a dolog.22/L
2011. márc. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 20:08


Természetesen a genetika is közrejátszik, de igen csekély százalékról mondható el, hogy tényleg emiatt lenne narancsbőre. Az viszont nem feltétlenül következik a koleszterin szegény étrendből, hogy egészséges is. A zsírra szüksége van a szervezetnek, tehát nem ennek a megvonásával leszel egészségesebb.

2011. márc. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én napi 4 liter vizet nem de 3,5 litert tuti megiszok,futok,röplabdázok,és 2,5 éves kororom óta táncolok,a combom formás,de ha összenyomom erősen nekem is van narancsbőröm...

Szóval ez nem oszt nem szoroz...Ettől még bikinimodell is lehetsz a photoshop megoldja!:)


Bírom az ilyen okostojásokat....

2011. márc. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!