Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen házi praktikák léteznek...

Milyen házi praktikák léteznek narancsbőr ellen?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
A legtutibb a sok ivás és a sok mozgás.
2011. márc. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Először is: Mozgás és egészséges táplálkozás. Ez belülről hat. Külsőleg pedig ismerek egy jó praktikát: Vegyél valamilyen dörzsit, amit a combodra (a narancsbőr helyére) használsz, vannak ezek a tengeri kütyük, amik jók erre. Hideg-meleg váltakozásban folyasd a vizet és közben dörzsöld. Lassú, de hatásos módszer.


19/L

2011. márc. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kozmetikusnak tanulok és a tapasztalt kozmetikus tanárom azt mondta ha valakinek már narancsbőrős a testrészede akkor a mozgás nem segíthet igazán.Inkább az ilyen kezelések vállnak be.
2011. márc. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na ezt nem tudom, mert én eddig csak a megelőzéssel foglalkoztam. Bár most sajnos 15 kilóval együtt feljött egy kis narancsbőr is. Őszintén szólva nem tudok 100%-ig hinni annak, amikor a kozmetikus azt mondja, hogy csak kozmetikai úton lehet ezeket eltüntetni, mert a helyében én is ezt mondanám :D de jön a tavasz, majd kiderül, le tudom-e dolgozni, vagy tényleg igaza van :)
2011. márc. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Koffein és borostyánkivonatos krémek.Akár testtekercseléssel.
2011. márc. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!